
Cпортсмени Центру позашкільної роботи з туристського гуртка "Вершина" брали участь у першості міста Києва серед учнівської молоді «Розум. Сила. Відвага».
Вершинівці подолали багато станцій з різноманітними перешкодами туристського, краєзнавчого та військово-патріотичного напрямку. Змагалися як наймолодші так і досвідчені туристи. Всі отримали новий досвід та заряд позитивної енергії!
Маємо перші місця у середній та старшій віковій групі! Щиро вітаємо переможців!











