Туристсько-краєзнавча гра «Туристська Масниця або Проводи зими - 2021»

13 березня 2021 року в парку "Совки" відбулась ХІІІ районна туристсько-краєзнавча гра «Туристська Масниця або Проводи зими - 2021». Юні туристи долучились до цього свята і весело провели час.

Програма свята включала розважальні конкурси: «Бій гладіаторів», «Сліпий бокс», ««Вовк та заєць» «Стрільба пістолету», «Дартс», «Лук» та розважальні змагання: «Смуга перешкод», «Спортивне орієнтування».

Діти завзято брали участь у конкурсах та змагались між собою, а переможці отримували символічну «Маслянку». Наприкінці свята підраховували кількість отриманих маслянок командами і визначили переможця. Але без нагород не залишився ніхто, організатори підготували частування для учасників – смачні вареники та цукерки, а ще всі команди отримали Грамоти за активну участь, а переможці зв’язку бубликів з маком!

А завершенням свята стало урочисте спалювання «Коструби» - символу зими. Сподіваємось, що ми дійсно провели її, і наразі до нас вже прийде справжня весна!

Слід подякувати організаторам КЗПО «Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Святошинського району м. Києва» директору Рахубі О.С. та всім педагогам за проведення чудового заходу OFFLINE!!!