Учбово-тренувальні туристські збори в Карпатах

З 23 по 30 грудня вихованці ТО «Вершина» вирушили до зимових Карпат на збори. Гори зустріли юних туристів засніженими схилами, тож було де провести тренування.

Ми провели ряд тренувань з техніки пішохідного туризму в складних погодних умовах. Відпрацювали проходження підйомів та спусків на місцевості, провели тренування з елементами рятувальних робіт, відпрацювали роботу з льодорубами не схилах та траверсах. Також здійснили сходження на найближчі вершини Сколівських Бескидів, потопаючи в снігу і прокладали собі стежку по сніговим заметам. Провели традиційний конкурс вузлів з солодкими призами. А на завершення провели нічні рятувальні роботи з наданням першої невідкладної допомоги на місці та транспортуванням умовно потерпілого на базу з виконанням алгоритму дій при гіпотермії.

В день від’їзду ми відправились на чудову та пізнавальну екскурсію в зимовий Тустань. Це - середньовічна наскельна фортеця-град і митниця IV—XVI століть, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані в Українських Карпатах (Східних Бескидах), у Стрийському районі Львівської області, поблизу с. Урич.

Діти відвідали фортецю, фестивальну галявину та музей – отримали багато цікавої інформації та заряд позитивних емоцій від екскурсії.