Учбово-тренувальні туристські збори в смт. Ворохта

З 9 по 17 січня 2021 року в смт. Ворохта проходили учбово-тренувальні збори юних туристів з ТО «Вершина». Наші вихованці провели цілий тиждень у горах, де щодня долали чимало кілометрів, розвідуючи нові маршрути та підкорюючі чергові висоти. Погода була по справжньому зимовою, тож сніг і мороз не давав розслабитись і діти пройшли справжнє загартування холодами.

В один із днів зборів ми відправились на метеостанцію Пожижевська, що знаходиться на схилах однойменної гори у Чорногірському хребті, неподалік найвищої української гори Говерли. Похід на метеостанцію видався легким, а ось піднятись далі на гору нам не вдалось із-за погіршення погоди – сильний вітер та погана видимість завадила цьому. Тож оглянувши метеостанцію ми повернулись назад.

У програмі зборів були проведенні ряд конкурсів, де діти змогли відпрацювати вже отриманні знання на практиці та позмагатись між собою. Серед проведених конкурсів: в’язання вузлів, в’язання обв’язок, нічне орієнтування та конкурс на ерудицію.

Загалом збори пройшли успішно, діти непогано загартувались морозною погодою та мали час вдосталь насолодитись справжньою зимою та зимовими забавами.