Відкрита юнацька першість Оболонського району з пішохідного туризму в закритих приміщеннях "Меморіал Олександра Бравермана"

9-11 грудня 2022 року гуртківці ТО «Вершина» брали участь у Відкритій юнацькій першості Оболонського району з пішохідного туризму в закритих приміщеннях "Меморіал Олександра Бравермана", що традиційно проходять на базі 231 школи у спортивному залі.

Змагання проводились у трьох класах дистанцій – 1й, 2й командне проходження та у 3му класі – зв’язки. ЦПРівці виступили у всіх класах, молодші, середні та старші. Була доволі цікава дистанція, де діти спробували свої сили та перевірили здобуті навички на практиці. Для молодших було цікаво та пізнавально, для старших корисно та результативно. Новий досвід змагань це завжди плюс до спортивної майстерності. Декому не вистачило швидкості, а декому і сил, тож будемо тренуватись ще завзятіше і готуватись до нових стартів.

А організаторам, звісно, велика вдячність за проведення змагань на такому рівні та в нинішніх реаліях. Дуже корисно зустрічатись очно і дивитись на роботу інших команд, діти зустріли друзів, поспілкувались, поділились враженнями, гарно провели час. Сподіваємось, що скоро настане мир на нашій Україні і таких зустрічей буде в десятки більше!!!