Відкриті змагання серед учнівської молоді м.Києва з пішохідного туризму – командна «Смуга перешкод»

23 квітня 2023 року вихованці ТО «Вершина» разом з керівниками ( Орешина Л.В., Венгерак Н.О., та Загайко В.І.) взяли участь у Відкритих змаганнях серед учнівської молоді м. Києва з пішохідного туризму – командна «Смуга перешкод», присвячені пам’яті С.В. Бубнова, які організував і провів Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання.

Змагання проводились в трьох різних класах складності (І, ІІ, ІІІ) та залік був у п’яти вікових категоріях від початківців до учнівської молоді. Клас дистанції визначався кількістю етапів та їх рівнем складності. Юні туристи випробували свої сили, подивились на свої помилки, отримали новий досвід.

За довгий час ми вибрались в ліс на природний рельєф, за яким дуже скучили за період війни та карантинів. Дякуючи організаторам за їх кропітку працю, природі за чудову погоду та звісно нашим славним ЗСУ за ще один день без тривог, змагання відбулись і діти отримали задоволення від дистанцій, спілкування з однолітками, обміном досвіду та просто від перебування на свіжому повітрі!