Відкритий чемпіонат м. Києва зі спортивного туризму – комбінована дистанція «Смуга перешкод»

30 квітня 2023 року гуртківці ТО «ВЕРШИНА» (керівники Орешина Л.В., Венгерак Н.О., Загайко В.І.) взяли участь у Відкритому чемпіонаті м. Києва зі спортивного туризму – комбінована дистанція «Смуга перешкод». Захід був присвячений 65-річчю КПНЗ "Київського центру дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання". У юних туристів була можливість перевірити свої вміння та навички з різних видів туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання.

Технічні етапи спортсмени впевнено долали, відповідали на запитання тестів з краєзнавства, історії, медицини, збирали і розбирали магазин автомату, кидали гранату, їздили на велосипеді, ставили ретро намет, в’язали вузли та багато іншого, аж понад 20 завдань. І завданням було за одну годину, якомога більше станцій пройти і зібрати бонусні бали.

Із п’яти вікових категорій (наймолодші, молодші, середні, старші та учнівська молодь) наші вихованці здобули медалі у трьох. Тож вітаємо з перемогою:
Штуль Дар’я та Тодосієнко Семен – ІІ місце у віковій групі наймолодші;
Демиденко Анастасія та Яременко Андрій – ІІ місце у середній віковій групі;
Загайко Леонід та Дуденкова Марія - ІІІ місце у старшій віковій групі.

Дуже вдячні організаторам за чудовий гіперактивний захід, за різноманіття локацій та можливість спробували щось нове. Діти втомлені і щасливі, а отже спортивна ціль досягнута!

Окрема вдячність за видовищний майстер-клас від ДСНС для учасників, діти в захваті. Приємно бачити професіоналів які прагнуть донести знання до підростаючого покоління.

І звісно, завдячуємо нашим Захисникам за ще один день без тривог і віримо в нашу Перемогу! Слава Україні!