XV відкритий туристсько-краєзнавчий зліт учнів закладів освіти Святошинського району м. Києва, присвяченого Всесвітньому дню туризму

25 вересня 2021 року туристи нашого району зібрались у Святошинському лісі неподалік Рибного господарства на традиційний 15 туристсько-краєзнавчому зльоті закладів освіти, присвяченому Дню Туризму.

Честь нести прапор на відкритті змагань була надана представникам старшої команди нашого Центру, як переможцям попереднього зльоту. Тож під гімн України вони гордо прокрокували на галявині відкриття!

Команда ЦПР Святошинського району була представлена у всіх вікових категоріях: молодша, середня, старша та педагоги. Програма зльоту включала такі основні види: спортивний туризм (смуга перешкод), спортивне орієнтування, водний туризм (заплив на байдарці та катамарані) та туристські конкурси: в’язання вузлів, фотоконкурс «Україна мандрує», «Туристський сніданок» та туристська пісня.

Водний туризм був дуже цікавим для молодших туристів, які перші рази спробували тримати весла і приміряти спасжилети. Орієнтування було не складним, тож для більшості дистанція за вибором здалась легкою. Смуга перешкод, здивувала новим етапом – «Петлі», де треба було показати всю свою силу та кмітливість.

Діти та педагоги впевнено виконували всі завдання і показали непогані результати. Але остаточні підсумки будуть через декілька днів, тож чекаємо на офіційне їх оголошення.