Зразковий театр моди "Барвограй"

Творче об'єднання дитячого театру має назву "Барвограй", яка символізує багатогранність дитячої уяви та яскраву гамму кольорів.

Колектив театру об’єднує дітей віком від 6 до 18 років. Навчання відбувається за комплексною програмою, яка є формою, що поєднує навчання та естетичне виховання, забезпечує розвиток пізнавальної активності, допомагає розкрити себе.

Театр моди є однією з форм гармонійного розвитку учнів, формою,що поєднує навчання та естетичне виховання, прививає почуття стилю, міри, художнього смаку, забезпечує розвиток пізнавальної активності гуртківців, допомагає набути досвіду соціальної поведінки, стимулює самовиховання та саморозвиток.

Діяльність колективу театру-моди “Барвограй” спрямована на залучення дітей до світу культури костюму через створення образу, пропаганду сучасних тенденцій, що постійно змінюються в дитячій та молодіжній моді.

Колектив театру-моди “Барвограй” відзначається пошуком власного творчого почерку. Вивчення і використання животворних етнічних джерел народного декоративного мистецтва допомагає керівникам та вихованцям вдало поєднувати народні та сучасні тенденції в костюмах. Костюми мають яскраво виражені національно стильові ознаки, в яких відображено багацтво української культури. Колекції користуються великим успіхом.

В 2000 році за активну роботу по відродженню національного костюму, художній рівень репертуару, досягнення у вихованні національної самосвідомості, розвиток інтелектуального потенціалу, значні здобутки у модельному мистецтві - художньому колективу театру-моди “Барвограй” було присвоєно звання “ Зразковий художній колектив”.

Творче об єднання театру-моди працює за профільною програмою, яка складається з наступних програм, створених педагогами за напрямами:

  • дизайн та створення колекцій;
  • хореографія, театральна майстерність, дефіле;
  • сценічний рух, театральна майстерність, дефіле;
  • хореографія сучасного танцю.

Гуртки

Хореографія, театральна майстерність, дефіле

Хореографія, театральна майстерність, дефіле

Головною метою викладання сучасного танцю в театрі моди є сприяння естетичному вихованню і фізичному розвитку учнів, оволодіння почуттям ритму, музичності та образності. Цей процес передбачає розвиток волі, уваги, пам'яті, витримки, спритності, ритмічності та синхронності виконання танцювальних комбінацій. …