Петриківочка

Адреса: Проспект Берестейський, 136, «Північне Сяйво», каб. 205
Розклад:

Керівник: Новік Тетяна Леонідівна

Записатись до гуртка

https://www.facebook.com/groups/680511825896382/

Навчальна програма гуртка:

Гурток «Петриківочка» запрошує усіх бажаючих, віком від 7 до 16 років, познайомитися та навчитися майстерності петриківського розпису.

На заняттях діти познайомляться з творчістю майстрів розпису та декоративно-прикладного мистецтва, навчаться передавати на папері побачине та свої думки не соромлячись, використовуючи різні підручні, не звичні для них матеріали (піпетки, «котячі» пензлі, палички, паралончик та інше). Заняття проходять у різних змішаних формах: ігровій, дискусійній, теоретичній, практичній, навчальній.

Протягом року, уся наша дружня родина разом з батьками, відвідує музеї, виставки, різні заходи та залюбки бере у них участь.

Чудовий настрій будь якої пори року, наполегливість та відданість справі допомагають нам створювати чудові взаємини з нашими партнерами: Бібліотека ім. Реріха, Київський зоологічний парк загальнодержавного значення та інші. Які традиційно, радо запрошують нас брати участь у спільних проектах присвячених різній тематиці. Це дає гарний поштовх до розвитку творчих здібностей гуртківців, чудової атмосфери у колективі та багаторічній співпраці з партнерами.

Будемо раді зустрічі з новими друзями гурту.

Заняття в гуртку

Проекти з партнерами

Роботи учнів

Запис до гуртка:
Петриківочка

Набір на 2023-2024 навчальний рік.
ПІБ дитини:
Дата народження дитини:
ПІБ одного з батьків, або представника дитини:
Контактний телефон представника дитини:
  Даю згоду на обробку персональних даних моїх і дитини
Додаткова інформація чи уточнення:
Надіслати