Захід до першої річниці початку визволення українських земель від рашистських загарбників

12 квітня в Центрі позашкільної роботи Святошинського району міста Києва відбувся захід до першої річниці початку визволення українських земель від рашистських загарбників.

Минув рік, як українці показали всьому світу, що Україна буде перемагати, а українці – незламні! «Незламні» - саме під таким гаслом юні митці нашого Центру створювали свої художні композиції «Наша марка - Україна»! Роботи вихованців творчих об’єднань «Ескіз», «Мистецтвознавці», «Палітра», «Фантазія», «Вернісаж», «Забава» та «Петриківочка» сповнені незламністю духу нашого народу та вірою в перемогу, і всі ми не забуваємо і ніколи не забудемо, якою ціною вона нам дістається!

Також на заході з розповіддю про міста–герої Київської області взяли слово вихованці гуртків «Зрости в собі лідера» та «Зростаю. Розвиваюсь. Змінююсь», а солістки вокально-хорової студії «Диво Калинове» розчулили до сліз своїм творчим пісенним дарунком.

Ми переконані, що кожен такий захід, кожне заняття, кожен дитячий малюнок, кожна поробка, кожна пісня, кожен танок, та, навіть кожна думка – це маленький, але впевнений крок до перемоги! Тож, разом до перемоги! Слава Україні! Містам-Героям Слава!