Ескіз

Адреса: Проспект Берестейський, 136, «Північне Сяйво», каб. 205

Керівник: Новодворська Таміла Володимирівна, Зав. відділом

Записатись до гуртка

https://www.facebook.com/groups/760706761146771

Навчальна програма гуртка:

Розклад занять:

молодша група: пн 1500–1700,   чт 1500–1700
старша група : пн 1700–1900,   чт 1700–1900

Програма гуртка розроблена на основі програми студії образотворчого мистецтва (Рекомендовано Міністерством освіти і науки України, Державний центр позашкільної освіти, кафедра позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Київ 2016), розрахована на роботу з вихованцями віком від 8 до 18 років. Заняття проводяться двічі на тиждень, загальною кількістю 6 год.

Образотворче мистецтво дає широку можливість для втілення найнеймовірніших образів, що з'являються в уяві дитини. Малюнок дає змогу дитині пізнати себе, та, вкладаючи певний зміст у нього, вона багато розповідає про себе, про свій внутрішній світ, тобто виражає себе через художню творчість. Образотворча діяльність має важливе значення для всебічного розвитку особистості. У процесі створення зображення в дитини формуються спостережливість, естетичне сприйняття, художній смак, творчі здібності. Образотворча діяльність надає можливість доступними засобами висловити емоційний стан дитини, її ставлення до навколишнього світу, вміння самостійно створювати прекрасне, а також бачити його у творах мистецтва.

Щороку у гуртку «Ескіз» проходить літня практика на пленері - музей архітектури та побуту України у с. Пирогів, Київський зоопарк,Андріївський узвіз. Дітям дуже цікаво та пізнавально відвідувати уроки такої форми навчання.

Запис до гуртка:
Ескіз

Набір на 2024-2025 навчальний рік.
ПІБ дитини:
Дата народження дитини:
ПІБ одного з батьків, або представника дитини:
Контактний телефон представника дитини:
  Даю згоду на обробку персональних даних моїх і дитини
Додаткова інформація чи уточнення:
Надіслати