Марафон «Центр позашкільної роботи віншує Григорія Сковороду»

11 листопада педагоги й вихованці відділу декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва (завідувач Новодворська Таміла Володимирівна) на творчому заході «Невтомний шукач свободи і щастя» в Центральні районній бібліотеці «Свічадо» презентували виставку дитячих малюнків «Життєдайна сила афоризмів Григорія Сковороди».

Родзинками заходу було майстерне декламування поезій Г. С. Сковороди заслуженою артисткою України Юлією Сак, а також перегляд фільму «Світ ловив мене, але не спіймав…», створеного Юлією Сак та режисером, сценаристкою Ольгою Тичиною-Яновською.

Гостею заходу була керівник ГО «Вірменське товариство культурних зв’язків «АОКС-Україна» Олена Оганесян.

Педагогічний колектив Центру позашкільної роботи вдячний керівнику Центральної районної бібліотеки «Свічадо» за можливість презентувати творчість вихованців гуртків «Ескіз» (керівник Новодворська Таміла Володимирівна), «Мистецтвознавці» (керівник Апанасенко Юлія Євгенівна), «Палітра» (керівник Войтенко Ольга Олександрівна), «Фантазія» (керівник Боклан Софія Валеріївна) в стінах бібліотеки і подарував методичний посібник «Ідемо за Сковородою: спадщина Григорія Сковороди для педагогічної дії».

Допис про подію на ФБ: перейти.