Відділ Естетичного виховання

Заввідділом: Остапей Тетяна Петрівна

Естетичне виховання це спосіб пізнання всесвіту, мистецтва, художньої творчості, почуття гармонії, привчання до прекрасного, співчуття, любові і тому необхідний компонент в вихованні дітей.

Наш професійний колектив надає можливість занурити дитину у музичний, вокальний та театральний світ. Турбується про його перші враження, допомагає виховати смак і розширити кругозір, прагне залишити незабутні відчуття від перших виступів, концертів, вистав та зустрічей з відомими представниками мистецтва, взяти участь у конкурсах, фестивалях, мистецьких подіях.

Увага педагогів до дітей різного віку дозволяє пройти, за допомогою естетичного виховання, шлях поступового формування гармонійної особистості.

Завдяки вокальним, музичним та театральним гурткам виростає покоління адаптоване до сприйняття естетики. В наших гуртках ми відкриваємо світ мистецтва у всіх його проявах. В цьому вам допоможуть наші гуртки.

Гуртки

Народний художній колектив вокальний ансамбль "Мальви"

Народний художній колектив вокальний ансамбль

Профіль навчання: естрадний вокал, акторська майстерність, сценічний рух.
Репертуар колективу дуже різноманітний. Це народна пісня в естрадній обробці, авторські пісні, кращі твори української естради та зарубіжні хіти.
Вік дітей від 5 до 18 років.