Свято "Прощання з колядою" у гуртку "Фольклорна дзиґа"

Довгоочікуване свято "Прощання з колядою" з циклу Зимові святки гуртка "Фольклорна дзиґа" нарешті відбулося.

Яскраво, дзвінко пролунали пісні. Ритмічно і бадьоро гуртківці радували гостей, учнів початкових класів ліцею №215, своїми танцями.

З гумором маленькі артисти грали сценки. В хід пішли і шумові інструменти і дзвіночки нашого маленького шумового оркестру. Свято вдалося!

Тепер, натхненні і щасливі, діти готуються до весняних виступів.