Народному художньому колективу театру пісні «Ладоньки» - 18

На свято прийшли випускники, батьки, друзі театру. Незмінний керівник, засновник, берегиня дитячого вокального колективу Світлана Садовенко багато років поспіль дивує глядачів репертуаром та талановитими вихованцями.

В концертній програмі звучали українські народні та сучасні пісні, пісні про любов, нашу землю, про батька і матір, про явища природи, про дитинство, про козаків, а також про війну та її героїв.

Гості свята - відомі в Україні поетеси Зоя Ружин та Анжела Ярмолюк - присвятили вірші та написали пісні саме для вихованців нашого славнозвісного колективу. Редактор газети «Я сам/Я сама» Тетяна Кондратенко подарувала журнали із світлинами та статтями про театр пісні «Ладоньки». Світлана Миколаївна Садовенко також є автором багатьох патріотичних пісень, які виконує концертний склад театру на районних, міських, всеукраїнських та міжнародних заходах.

По завершенню концерту всі учасники дійства, і старші і молодші, смакували солодкими подарунками, які підготували для них адміністрація Центру, батьки та гості народного художнього колективу театру пісні «Ладоньки».