Виконання онлайн пісні "Йде війна" на слова Зої Ружин

Ілля Мицай та Анастасія Шилобрид, солісти народного художнього колективу театру пісні "Ладоньки", художній керівник Світлана Садовенко, стали учасниками грандіозного культурно-мистецького заходу, присвяченого Дню захисника УкраїниСьогоднішній день, не дивлячись ні на що і попри все, в Україні і за кордоном єднав українців воєдино, щоб привітати усіх захисників зі святом! Чотири свята злились воєдино...

Від найменшого до найстаршого, в онлайн режимі, разом з талановитими молодими людьми України та їхніми викладачами мали змогу привітати всіх наших воїнів зі святом, заспівавши пісню "Йде війна" на слова Зої Ружин, музику Олександра Бурміцького та приєднатися до збору коштів для потреб ЗСУ.

Велика вдячність пані Олені Нуженко, голові ГО "ПЕРВОЦВІТ", яка організувала цей важливий захід, що об'єднав силою українського духу українських дітей та дорослих, які піснею, словом, грою на музичних інструментах єдналися в любові до України.

Так сіються зерна нашої, української культури, і збираються плоди...

Так ми вчимо молоде покоління, як треба любити свою неньку Україну...

Таким чином ми ще раз свідчимо, що ми є сини і доньки славного козацького роду, дух правди якого "ніким звойований ще не був.."

Неймовірно гарний день, навіть попри те, що маленький слухач з Енергодара, хлопчик 9 років , незважаючи на те, що чув, як близько лунали вибухи, смиренно і з цікавістю слухав виступи своїх однолітків та їхніх педагогів...

Які ми духовно сильні!
І це в нас закладено генетично з дитинства!
Як без вітру не родить жито,
І без вітру й вода не тече,
Так без мрії не можна жити,
І без мрії не можна любити...
Так і без нас не буде України!
Україні бути, бо є в ній ми!
Слава Україні! Слава ЗСУ!

P.S. УЧАСНИКИ ОНЛАЙН-КОНЦЕРТУ:

1.Ілля Мицай - соліст Народного художнього колективу Театру пісні "Ладоньки " (Центр позашкільної роботи Святошинського району міста Києва), який розпочав святковий концерт з піснею Т.Петриненка "Україно".

2. Зразковий художній колектив-студія українського танцю"Вишеград" (м.Вишгород ВМЦХЕТУМ "Джерело") з композицією "Привітальна".

3. "Червона калина " - ансамбль барабанниць "Dream bend" , Зінківський ліцей ім.М К. Зерова (м.Зіньків, Полтавська область).

4. Дитячо-юнацька музична вокально-хореографічна студія "Світанок" ( м.Київ ) з композиціями "Козацький похід" , "Свято на Волині" та віночком українських народних пісень "Ой, заграйте музиченьки".

5. Анастасія Шилобрид - солістка Народного художнього колективу Театру пісні "Ладоньки "(Центр позашкільної роботи Святошинського району міста Києва) з піснею "Солдате мій", яку написала дівчинка 10 років...і яка загинула в перші місці війни...

6.Бахіна Оксана - вчитель Пухівського ЗЗСО Зазимської сільської ради (Броварський район, Київська область) з піснею "Мамина молитва".

7.Церковний хор с.Звірів (Луцький район, Волинська область) з піснею "Україно, молюся за тебе".

8.Ансамбль флейтистів "Шумка" ДМШ N13 ім.Глінки ( м.Київ) з композицією Л.Поліщука "Українські візерунки ".

9. Лисенко Софія - ДМШ N16 м. Київа з піснею "Мандруючи Україною".

10. Кочмаровський Микола - Наркевицький ліцей (смт.Гаркевичі , Хмельницька область) з піснею "Де би ти не був".

11. Учнівський колектив 4-А класу КЗ "Луцький ліцей 9 Луцької міської ради" (м.Луцьк , Волинської обл) з піснею "Добрий день, матусю Україно".

12. Візовська Катерина та Єва, Беца Юлія та Багдасарян Марійка - Наркавецький БК (смт.Наркевичі, Хмельницька область, ) з піснею "Обійми свою дитину".

13. Карпенко Вікторія - вокальна студія "Колорит" Національної академії внутрішніх справ (м.Київ) з піснею "Повертайся солдате".

14. Приходько Марина - КЗ "Луцький ліцей 9 Луцької міської ради " з піснею "Марія", муз.М.Сова, слова О.Сандлера.

15. Капела бандуристів Національної академії України імені П.Чайковського (м.Київ) з піснею " Із сиром пироги".

16. Духовий оркестр КБУ "Музична школа N1 м.Чернівців" з "Маршем на теми укр.нар.пісень" Павла Гумінюка.

17. Ансамбль баяністів-акордеоністів "Чернівецької музичної школи N1 " з сюїтою "Країнами світу" Є.Дербенко .

18. Колектив Підгайцівський ЗДО "Малятко" (Волинська обл, Луцький район).

19. Андріана Олегович - 4 курсниця НАКККІМ з піснею "Звучи, рідна мово", слова Андрія Демиденка, музика Олексія Семенова.

20. Владислав Мишко - 4 курсник НАКККІМУ з піснею "Пісня про рушник ".

21. Анастасія Луговська - 4 курсниця НАКККІМУ з піснею "То не любов".

22. Ярошенко Юлія - Вокальна студія "Колорит " Національної академії внутрішніх справ (м.Київ) з піснею "Це ти, Україно".

23. Леся Королик з піснею "Йде війна ", слова Зої Ружин, музика Олександра Бурміцького.

24. Марич Софія, бандуристка КБУ "Музичної школа N2 м.Чернівців" з композицією "Фантазія " О.Герасименко.

25. Рауц Маріус - 1 курсник Інституту Мистецтв ім.Джордже Енеску ( м.Ясси, Румунія) з композицією "Опале листя" Ж.Косма.

26. Сечка Дарія - КЗ "Луцький ліцей 9 Луцької міської ради " з піснею "Мрія України".

27. Яківчук Софія - " Музична школа N1" м.Чернівці" з композицією для фортепіано О.Білаш "Гуцульська писанка" .

28. Вокальний гурт "Карамельки" - КЗ "Луцький 9 Луцької міської ради " з піснею "Співає Соломія".

29. Народного художнього колективу Театру пісні "Ладоньки "(Центр позашкільної роботи Святошинського району міста Києва), з пісню "Розпрягайте хлопці, коней" та "За перемогу! За волю народу!".

30. Духовий оркестр " Verykivsky brass band" - Київська ДШМ N 2 ім М.І. Вериківського, який завершив онлайн-концерт маршом "Вільна Україна ".