Майстер-клас з в'язання "Сова"

Майстер-клас "В'язана сова" амігурумі, брелок від ТО "Корисна поробка", керіаник Муха Христина Аркадіївна. Для цього потрібні такі матеріали: Нитки, гачок, ножиці, холофайбер, очі, фетр для дзьоба, і кільце для брелка.

Голова- тіло в'яжеться знизу вгору. Перший ряд. В кільце амігурумі пров'язати 6 стовпчиків без накиду (6 ст.бн.) причому необхідно останній стовпчик в процесі пров'язування з'єднати з початком кругового ряду.

Другий ряд. Надбавка в кожну петлю, тобто в кожну петлю пров'язуємо 2 ст.бн, всього вийде в другому ряду 6 ст.бн; і пам'ятаємо що останній ст.бн пров'язуємо поєднуючи з початком ряду.

Третій ряд. В'яжемо один стовпчик, надбавку. Всього 18 ст.бн, останній також з'єднуємо з початком ряду.

Четвертий ряд. 2 ст.бн, надбавка. Всього в цьому ряду 24 ст.бн. і знову замкнути в кільце.

П'ятий ряд. 3 ст.бн, надбавка, всього в п'ятому ряду 30 ст.бн, і знову замкнути в кільце.

Шостий ряд. Пров'язуємо петля в петлю і всього вийде 30 ст.бн, і знову замкнути в кільце.

Сьомий ряд. Пров'язуємо 3 ст.бн. убавку, тобто 2 ст.бн. як один, і всьго вийде 24 ст.бн в цьому ряду, і знову замкнути в кільце.

Восьмий, дев'ятий і десятий ряди. Вивертаємо роботу і в'яжемо по 24 ст.бн.

Одинадцятий ряд. В'яжемо 2 ст.бн, убавка, всього в цьому ряду 18 ст.бн. Наповнюємо середину щільно холофайбером.

Дванадцятий ряд. В'яжемо 1 ст.бн, убавка, всього в цьому ряду 12 ст.бн. Після цього з'єднуємо дві деталі разом. Відрізаємо нитку, закріплюємо і заправляємо всередину виробу.

Тепер з фетру вирізаємо дзьоб, приклеюємо за допомогою клею пістолета очі, можна і крила, ніжки. Зверху прікрепряем або мотузочку або в'яжемо косичку, надягаємо кільце і закріплюємо наш брелок.