Відкрите заняття у гуртку «Вивчаємо англійську граючись»

У гуртку «Вивчаємо англійську граючись» 29 січня 2024 року, в рамках декади педагогічної майстерності "Професійні сходинки" педагогів Центру позашкільної роботи, відбулося відкрите заняття за участі дошкільників та керівника гуртка Безрук К.О. Діти разом з педагогом виконали цікаві та корисні завдання, спрямовані на вивчення англійської мови через ігри та розваги.

Дітки співали пісеньки «Hello, Hello!», «What are you wearing?» та брали активну участь у різних ігрових активностях, спрямованих на засвоєння нових слів та фраз англійською мовою. Вони весело вчилися називати предмети одягу та кольори; у грі «Dress up Tom and Mary» відшукували заховані предмети одягу та вирішували, кого ж одягнути – Тома чи Мері.

Також, діти з захопленням брали участь у вправі «Find a pair», де повинні були знайти пару для тварин, об’єднавши їх з їжею, яку вони полюбляють їсти. Окрім того, дошкільники навчились будувати фразу за зразком «The fox likes meat».

Це відкрите заняття стало не лише ефективним способом презентації педагогічного досвіду, а й чудовою можливістю для дітей вивчити нову тему, розважитися та розкрити свій творчий потенціал під час спільної гри.

Бажаємо дітям подальших успіхів у вивченні мови та нескінченного натхнення під час навчання