Створи себе сам

Адреса: Проспект Леся Курбаса, 7г, «Південна зоря», каб. 3

Керівник: Оріхон Дар’я Русланівна

Записатись до гуртка

Розклад занять:

Субота 1000-1730

Вік дітей: 6-12 років.

Від рівня розвитку життєвої компетентності залежить можливість знайти своє місце в житті. Сформувати досвід пізнання самого себе, розуміння інших людей, механізмів і законів, що впливають на людські відносини, вміти ідентифікувати себе як члена суспільства, громади, групи - основна мета самореалізації успішної особистості.

На заняттях гуртка діти вчаться боротись з роздратуванням і сумнівами власними силами, долати сум і хандру, виховують почуття співпереживання.

Модулі програми гуртка: " Я в моєму Всесвіті", " Вчимося спілкуватись", "Конфлікт: конкуренція, співробітництво чи компроміс", "Уроки доброти:всі ми різні та всі ми рівні", "Мої цінності", "Сам собі допоможу і здоров’я збережу", "Твоя професійна кар’єра", "Сім’я нового покоління", "Крок за кроком до життєвої компетентності".

У 2011/12 навчальному році соціальним педагогом було проведено 6 соціально – педагогічних досліджень, під час яких було опитано 470 осіб, з них 38 батьків та 432 дитини.

Дослідження велись з метою визначити:

  1. Ставлення гуртківців та їх батьків до певних аспектів навчально – виховного простору. (Соціально – педагогічне дослідження "Соціальний запит на гурткову роботу") ;
  2. Рівень обізнаності дітьми теми Великої вітчизняної війни; (Соціально – педагогічне дослідження "Партизанський рух в роки ВВВ"
  3. Ставлення дітей до свої батьків. ( Соціально – педагогічне дослідження "Ти і твоя сім'я");
  4. Обізнаність дітьми про свої права. (Соціально – педагогічне дослідження "Ти і твої права");
  5. Уявлення гуртківців про здоровий спосіб життя, виявлення дітей групи ризику. ("Ти та твоє здоров'я");
  6. Ставлення дітей до суспільних норм та прав інших осіб. (Соціально – педагогічне дослідження "Молодь і протиправна поведінка").

Запис до гуртка:
Створи себе сам

Набір на 2024-2025 навчальний рік.
ПІБ дитини:
Дата народження дитини:
ПІБ одного з батьків, або представника дитини:
Контактний телефон представника дитини:
  Даю згоду на обробку персональних даних моїх і дитини
Додаткова інформація чи уточнення:
Надіслати