Заняття у школі «АБВГДейка» та гуртках «Логічний калейдоскоп», «Зростаю. Розвиваюсь. Змінююсь.», «Зрости в собі лідера» присвячені Всесвітньому дню захисту тварин

Школа «АБВГДейка – керівники гуртків Кучинська Н. М., Щербакова О. О., гуртки «Логічний калейдоскоп», «Зростаю. Розвиваюсь. Змінююсь.» - керівник гуртків Марченко К. С., «Зрости в собі лідера» - керівник гуртка Ковальчук Г. С. долучилися 6.10.2021 року до ІІ Міжнародного уроку доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин (4 жовтня).

Діти школи «АБВГДейка» переглядали відео про домашніх тварин та відповідальне ставлення до них, розповідали про своїх домашніх улюбленців, створювали малюнки.

У гуртках «Логічний калейдоскоп» та «Зростаю. Розвиваюсь. Змінююсь.» відбулися заняття на тему «Відносини між людиною та тваринами», метою якого було здобути знання про навички безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами, виховати любов та дбайливе ставлення до тварин.

Тренінгове заняття «Ми відповідальні за тих, кого приручили» було проведено для підлітків гуртка «Зрости в собі лідера», метою якого було розширити знання вихованців про особливості догляду за домашніми собаками і котами, поглибити навички безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами, розвивати спостережливість та логічне мислення. Наприкінці заняття було переглянуте відео «Як правильно доглядати за домашнім собакою та котом».