Готуємось до конкурсу "Обери чисте довкілля"

Вихованці гуртка "Медики-екологи" (керівник Алла Величко) готуються до екологічного конкурсу "Обери чисте довкілля".

День Землі - це саме день, коли ми мусимо замислитися, що ми зробили з нашою планетою! Мир, та й взагалі існування життя на Землі у тих формах, які ми знаємо, знаходиться під загрозою саме через ту життєдіяльність людини, яка не керується загальнолюдськими цінностями.

Нищення довкілля та вичерпання природних ресурсів є наслідком байдужості та жадоби, нам бракує поваги до живих створінь, що разом з нами живуть на планеті. Нам потрібно ретельно переглянути своє відношення того, що ми успадкували, усвідомити, за що відповідальні і що залишимо у спадок прийдешнім поколінням. Ми живемо у вирішальний час. Багатьох мешканців Землі, як рослин, так і тварин, що стали зараз рідкісними, наші нащадки можуть не побачити. Всі маємо здібністі та відповідальність. Тож, ми повинні сьогодні, доки ще не стало занадто пізно.

Перші роботи, серія малюнків Артема Свистунова до конкурсу "Обери чисте довкілля":

Свистунов Артем продовжує працювати над екологічним проектом: "Розділяй відходи - обери чисте майбутнє":

Коваленко Ліза працює над проектом "Альтернативні джерела енергії - використання енергії вітру":

Малюнок Бурковської Аліни до конкурсу: "Обери чисте майбутнє":

Малюнки до конкурсу Ситник Олени:

Робота Ситник Олени "Екосумка для магазину" до конкурсу "Обери чисте довкілля":

Зайдіть до найближчого супермаркету і уявіть, що вся ця кільквсть яскравої та привабливої упаковки через декілька днів буде сміттям, 90 % упаковки це пластик, який не переробляється і не утилізується. Чим більше ми споживаємо, тим більше ми сприяємо накопиченню сміття. Кожного разу нам в супермаркетах безкоштовно пропонують поліетиленові пакети, це потейційне сміття, яке сотні років лежить в землі і не руйнується.

Малюнок Анненко Марії "Земля одна - не сміти!" до конкурсу "Обери чисте майбутнє":

Малюнок Зінченко Софії

Малюнок Павлючок Марини

Малюнки Дяченко Валерія та Анна