Тематичне заняття в ТО «Розмарин» до Дня чорнобильської трагедії

Юні вихованці ТО «Розмарин» на тематичному занятті обговорювали цю надзвичайно важливу і щемливу тему, яка до цього часу все ще болить Україні та відобразили трагедію в малюнках.  Чорнобильська катастрофа – найбільша екологічна катастрофа сучасності. Великий викид радіоактивного пилу піднявся на висоту 1500 м і був перенесений вітром до Скандинавії, Центральної та Південно- Східної Європи, Північної Італії.

Внаслідок викиду у навколишнє природне середовище понад 50 мільйонів кюрі радіоактивності, майже третина території України загальною площею 15000 квадратних кілометрів з населенням 2,4 мільйони, була забруднена радіоактивними викидами. Аварію на Чорнобильській АЕС світове товариство визнало катастрофу планетарного масштабу.

Роковини Чорнобиля – нагода привернути увагу до ядерної загрози з боку режиму рф.  Не полишаючи спроб підкорити Україну, очільники московського режиму погрожують застосуванням ядерної зброї під час російсько-української війни та у відповідь на дії союзників з підтримки України.