
15 грудня в гуртку "Паперовий діамант" відбулося Новорічне свято. Раптом вимкнулось світло. Ми не розгубились. Батьки принесли ліхтарики і навіть великий прожектор. Попри всі труднощі, свято розпочалося. Цей Вечір був присвячений дивам Святого Миколая. Загадки, вікторини, кросворди , паперові вироби. Виготовили геометричну аплікацію з кружечків "портрет Святого Миколая", презентували його (командна робота). Виготовили об'ємну листівку " прохання до Святого Миколая" (індивідуальна робота). За кожен конкурс команди отримували певну кількість балів. Хто переміг? Не важливо, різниця була в один бал. Перемогли ми всі, наша єдність, наша незламність. Дякую всім, хто нас підтримав.




