Пішохідний туризм "Вершина"

Адреса:
Проспект Леся Курбаса, 7г, «Південна зоря», по середам
Вул. Василя Доманицького, 12, школа №197 (старша), по суботам та неділям (спортзал)

Керівник: Загайко Вероніка Ігорівна

https://www.facebook.com/groups/412150548974113/

Навчальна програма гуртка

Розклад занять:

1 група:   сб 1000-1215,   нд 1000-1215
2 група:   ср 1700-1915,   сб 1230-1445


Програма гуртка передбачає набуття основних знань з техніки і тактики пішохідного туризму, орієнтуванні на місцевості. Гуртківці активно ходять в походи, беруть участь у туристичних змаганнях, конкурсах, зльотах.

Туризм - це форма активного відпочинку й оздоровлення. Під час подорожей юні туристи знайомляться з минулим та сьогоденням нашої країни, її природними багацтвами, історією, культурою, пам'ятками, проводять спостереження та дослідження за природою, вчаться любити та охороняти її.

Гурток пішохідного туризму під час своїх занять пропонує юним мандрівникам вивчити топографічні знаки та масштаби карт, туристичні вузли, організацію та проведення походів різної складності, а також туристське спорядження, та ще масу цікавих та практичних речей, які стануть у нагоді не тільки для туриста, а і для щоденного життя.

Пішохідний туризм сприяє вихованню фізично здорової, адаптованої до соціального життя та морально стійкої дитини, а також прививає любов до навколишнього середовища. Також дає можливість насолодитися первозданною природою нашого краю та забути про плинність часу.