Григор'єв Геннадій Миколайович

Художній керівник, Заслужений діяч мистецтв України

Гуртки:

З 1989-го отримав звання Заслужений діяч мистецтв України. Автор праць з викладання та розвитку духової музики. Педагог музичної освіти і диригент.

Є ініціатором та організатором духових оркестрів в різних куточках України, аранжував понад 100 музичних творів, автор друкованих праць з підготовки та діяльності духових оркестрів. Нагородженеий рядом нагород, звань та почесних грамот.

Багато років був єдним з провідних фахівців оркестрового духового виконавства. З 1991 року співпрацював з Інститутом післядипломної освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, проводив майстер-класи та лекційні заняття в групах підвищення кваліфікації викладачів вищих мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитацій та для викладачів дитячих шкіл естетичного виховання різних областей України.

Протягом багатьох років брав активну участь у підготовці та проведенні Всеукраїнських і Міжнародних фестивалів і конкурсів як голова та член журі, а також як диригент зведеного оркестру, з успіхом виступав у концертах з різними оркестрами. Зокрема, у 2003, 2005, 2007, 2009, 2011, 2013, 2015 роках бере участь як голова журі, диригент зведеного оркестру, консультант методичних семінарів з викладачами ПЦК духових інструментів училищ культури і мистецтв України з питань методики викладання спеціальних дисциплін в рамках підготовки та проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу духової та естрадної музики «Таврійські сурми» в Мелітополі, Запорізької області.

Відгуки
Залишити або переглянути відгук по керівнику гуртка буде реалізовано пізніше.