Величко Алла Михайлівна

Надіслати листа

Керівник гуртка-методист

Гуртки:

Педагогічне кредо:
Заняття в гуртку повинно формувати позитивне ставлення до навчання, потребу в отриманні знань, комунікативність, креативність, бажання працювати в команді та застосовувати знання на практиці.

Освіта вища.Закінчила Київський державний університет за спеціальністю географія та Прилуцьке медичне училище за спеціальністю фельдшер.

Працює на посаді керівника гуртка з 1990р. Заняття проходять за власною трирівневою програмою навчання за профілями медицина і екологія.

Гуртківці успішно захищаються в секціях районного і міського відділень Малої академії наук. Друкується в часописі "Позашкілля" №12 2010р. рубрика "Постать" стаття "Віддане служіння суспільству" до 200-річниці з дня народження М.І.Пирогова; ''Позашкілля'' №4 2011р. "Пізнавальна гра-конкурс "В пошуках медичних знань''; Позашкілля №7 2012р. ''Заняття-гра ''Медико-екологічний олімп''; ''Позашкілля'' №9 2012р. "Вода-джерело життя на землі''; ''Позашкілля''№5 2013р. '' Панорама творчих уроків-2013''; Позашкілля №5 2019р. "Збережемо ліс-легені планети"; Позашкілля №7 2019р. ''Врятуймо птахів-не будьмо байдужими". Здоровя та фізична культура №2 (386), лютий 2020, "ЗдОрово і здорОво". Розробка тренінгу з основ здоровя; Здоровя та фізична культура №4 (388), квітень 2020, "Земля не в спадок, а для нащадків. Екологічна вкладка.".

Публікації

  • Здоров'я та фізична культура. №3-4, березень - квітень 2021 "Що в тарілці? Харчування дітей під час карантину"

Сертифікати з Відкритого міського методичного фестивалю Kyiv M-FEST:

Педагогічний керівник в наукових роботах вихованців:

Відгуки
Залишити або переглянути відгук по керівнику гуртка буде реалізовано пізніше.

Лист до Величко Алла Михайлівна

Ім'я, Прізвище:
Телефон:
E-mail:
Повідомлення:
Надіслати